Picior?

Operatie ortopedica

Postata de Utilizator11560341798 cu 4 ani in urma.

Buna ziua ! Acum o săptămână am cazut și m-am lovit la piciorul stâng.Mi s-a luat pielea de pe p***a piciorului. Acum s-a vindecat rana, a făcut coaja , dar piciorul este umflat la glezna și nu pot calca în el absolut deloc. Ce pot face ?

Raspunsuri (3)

Utilizator11560341798

acum 4 ani

p***a piciorului*
Mă scuzați! Autocorectorul..

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-localizate-la-nivelul-piciorului_9082

Utilizator11560341798

acum 4 ani

Am fost la ortopedie. Mi-a prescris medicul tratament ,pe care l-am luat , am continuat tratamentul timp de 5 zile cum mi-a recomandat medicul. Iar acum am aceasta problema și nu pot înțelege cum sa o rezolv