Pe dr Radu Popa ,ortoped la spitalul sf Ioan din Bucuresti nu l-a reclamat nimeni pana acum,pentru umilirea pacientilor in vederea obtinerii asa zise''şpagă''?

Operatie ortopedica

Postata de Angelina H cu 6 ani in urma.

La inceputul anului 2017,la sectia ortopedie a spitalului sf Ioan din Bucuresti,am trait o experienta foarte urata cu dr Radu Popa,care profeseaza pe sistemul dai şpaga te rezolva cumva,nu dai şpaga esti umilit pana dai..sau pleci in alta parte.. Groaznic om,acest Dr....

Raspunsuri (2)

Utilizator11551038032

acum 5 ani

In seara asta am avut o experienta neplacuta cu acest individ. Medic ma indoiesc ca ar fi. S-a simtit jignit ca a fost deranjat pentru un incident intamplat cu 2 zile in urma si nu s-a putut abtine de la a jigni poporul roman!?
Poate ar trebui sa munceasca in alt domeniu, sa plateasca taxe si sa fie tratat cum isi trateaza dansul pacientii. Aaaa...si sa fie platit pe masura!

Andrei Ionescu

acum 11 luni

Acest doctor s-a dat la băiatul meu în vârstă de 19 ani. Se pare că-i plac baietii. Este o mizerie de om. Norocul lui a fost că soția m-a oprit sa nu mă duc la spital să îl iau la bătaie.
Nu vă lăsați copiii în preajma lui, singuri.