Osteomielita?

Operatie ortopedica

Postata de Utilizator11556012231 cu 5 ani in urma.

Bună
Sunt diagnosticat cu osteomielita și la piciorul stang din cauza ca nu am mișcat piciorul din cauza durerilor sau scurtat tendoanele.
Care ar fii procedeul de mișcare al piciorului ca sa își revină ten doamnele.
Menționez ca fac și kinetoterapie și masaj ușor.
Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectii-osoase_11296