Ma doare genunchiul cand calc ce sa fac?

Operatie ortopedica

Postata de Dan cu un an in urma.

Buna ziua!
Am dureri de genunchi mai exact simt ca se freaca ceva in genunchi si imi fuge in toate directiile.
Am fost acum 2 luni am facut un Rmn si a iesit "fisura corn posterior menisc intern" am fost la operatie cand a bagat artroscopul doctorul sa mirat vazand ca meniscul e intreg si nu a avut ce opera ...
Problema este ca inca ma doare si nu stiu din ce cauza ar putea fi ..
Un sfat sau o parere va rog din suflet chiar nu stiu ce sa mai fac..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Artrita/durerea-de-genunchi-de-ce-apare-si-cum-poate-fi-tratata_16927