Ce trebuie sa fac ?

Operatie ortopedica Metastazele osoase osteolitice ale cancerului de san

Postata de MembruMobileApp1518108923 cu 6 ani in urma.

In urma unui IRM ,am fost diagnosticata cu -Modificari degenerative cu fisura corn posterior ,
-Condropatie stadiu iv patelofemurala,
-Bursita minima

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.

MembruMobileApp1518108923

acum 6 ani

Multumesc ,dar ce medic ar trebui sa consult ? Ortoped sau fizioterapeut?