Ce ar însemna punctele mici și negre de la unghia de la picior și ingalbinirea ei ?

Onicomicoza unghiei

Postata de Utilizator11639346546 cu 2 ani in urma.

Ce poate fi dacă unghia de la picior se îngălbenesc ai are mici puncte negre pe ea ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/ai-unghii-ingalbenite-sau-crapatei-afla-de-ce-afectiuni-poti-suferi_16982