Oboseala si slabiciune toata ziua

Oboseala

Postata de MembruMobileApp1495091897 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Am 21 de ani si de cateva saptamani de zile ma simt foarte obosit si slabit pe tot parcursul zilei. Am fost la analize si toate au iesit foarte bine. Dorm in jur de 10-12 ore. Dimineata ma trezesc mai obosit si mai slabit decat seara. Ce pot face ?

Raspunsuri (1)

DR AGATHA VASAI

acum 6 ani

Trebuie sa luati in considerare mai multe aspecte :stilul de viata, activitate fizica, dieta, consumul de cafea, alcool etc. Pentru o consultatie puteti sa ma contactati in privat