Mi-a ieșit o mică pungă sub ochi și pe a două bubițe ce am pățit îmi puteți răspunde vă rog sunt și răcit dacă are vreo legătură?

Oboseala

Postata de Catalin sirbu cu 11 luni in urma.

Mi-a ieșit o pungă sub ochi și pe ea două bubițe

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Pungile de sub ochi pot fi cauzate de mai multi factori, iar bubitele despre care ne vorbiti, ar putea fi un semn de infectie sau inflamatie locala. Este recomandat sa consultati un medic pentru a determina cauzele exacte si a primi recomandari de tratament adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic oftalmolog: https://www.clickmed.ro/medic/oftalmologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Sanatatea-ochilor/afectiunile-oftalmologice-simptome-ce-pot-fi-observate-de-pacient_394