Cum pot sa am mai multa energie?

Oboseala cronica Stresul si sindromul de oboseala cronica Deficiente minerale si vitamine

Postata de AlynLion cu 6 ani in urma.

De vreo 4-5 luni ma simt obosit chiar daca dorm cat trebuie,nu prea am energie in mine si mai ales acum vara.
Ce pot sa fac sa am mai multa energie?Pot consuma vitamine pentru asta?Ce tip de vitamine imi da energie?
Ce imi da mai multa energie?Cum sa obtin energie destula?

Multumesc mult anticipat

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alimentatia-sanatoasa/dieta-pentru-ridicarea-nivelului-de-energie-si-imbunatatirii-starii-de-s_7905

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Daca stai bine cu stomacul (nu ai gastrita) consuma cateva lamai pe zi, diluand sucul cu putina apa, poti adauga si miere; fa-ti catina cu miere si consuma multe fructe!

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 6 ani

Exact, mergeti mai intai la medicul generalist pentru investigatii medicale.