vreau sa slabesc

Obezitatea

Postata de lary1985 cu 9 ani in urma.

asi dori sa slabesc 10 kl si am nevoie de ajutorul unui nutritioniest

Raspunsuri (4)

manuela

acum 9 ani

Si eu am incercat mai multe metode. La inceput slabeam insa dupa o perioada scurta puneam la loc. Mai nou si care mentine ceea ce am pierdut, pastile acai berry.

le-am procurat de aici daca esti interesata, au si transport gratuit: http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=17083

manuela

Dinutza

acum 8 ani

Nu e chiar asa usor sa slabesti. Trebuie sa te tii de tot felul de de regimuri, diete si sa faci exercitii fizice in fiecare zi. Doar asa poti elimina kilogramele care sunt in exces.

Velnes

acum 7 ani

Eu nu am cine stie ce probleme cu greutatea, dar iau preventiv green coffee plus. Am vazut ca tot lauda dr oz cafeaua verde si am zis sa incerc si eu. Imi da energie si parca nu mai mananc atat de mult ca inainte. Asta e un lucru bun.

dragumariana

acum 6 ani

Problemele cu greutatea apar in general din cauza stilului nostru de viata care este unul dezechilibrat. Consumul de alimente procesate si de alimente care contin grasimi pot duce la acumularea de kilograme in plus.