vreau sa slabesc

Obezitatea

Postata de ana tunaru cu 11 ani in urma.

am 163 si 93 kg si as dori sa slabesc pana la greutatea optima pentru inaltimea mea.caut o dieta adecvata fara a-mi pune in pericol sarcina

Raspunsuri (3)

Carina

acum 11 ani

dieta adecvata ti-o poate recomanda un nutritionist. eu am fost la dr Mihaela Ursache (Delta Hospital) si am obtinut rezultate f bune. inca nu am ajuns unde tb, dar sunt f increzatoare :)

doct orulstietot

acum 11 ani

Slabirea se face sub stricta supraveghere medicala pe baza analizelor personale( indicate de medic) . Cel mai bine ar fi sa urmezi sub indrumare metabolic-balance , rezultatele sunt certe si de lunga durata . In acest sens te pot ajuta .

Miruna

acum 11 ani

incearca produsele de pe situl slimfit.ro. Eu ma simt extraordinar cu acest tratament naturist