Vreau sa slabesc!

Obezitatea

Postata de beyby cu 11 ani in urma.

ajutati-ma va rog..vreau sa slabesc pentru un eveniment foarte important din viata mea.. orice sfat e binevenit...

Raspunsuri (8)

calin04

acum 11 ani

Recomand ceaiul si tinctura impotriva obezitatii de la Casa de ceaiuri ***

beyby

acum 11 ani

se gaseste in farmacie?sau unde?cat costa?

calin04

acum 11 ani

Comanda se face online pe www.***au prin telefon 074***...o sa primesti detalii la telefon sau viziteaza siteul si gasesti aclo tot ce ai nevoie.E foarte eficient.Plata se face la primirea coletului.

zaraza

acum 11 ani

in functie de cat de grava este problema kg in plus, poti sa apelezi la ajutorul chirurgiei bariatrice. cel mai bun specialist din Romaniain domeniu este dr Catalin Copaescu, de la ***hospital. sambata, la sediul clinicii se tine un seminar pe tema chirurgiei obezitatii, ar fi bine sa participi, vei afla multe lucruri interesante si folositoare.
daca problema nu e asa mare, iti recomand un medic nutritionist, care sa-ti dea cele mai bune sfaturi si sa iti faca un regim personalizat. eu am apelat la dr. Mihaela Ursache si urmandu-i sfaturile am scapat de surplus si m-am mentinut la greutatea optima.

oxiq83

acum 11 ani

recomand slim*** in 9 zile am dat 2 kg

zahara

acum 11 ani

nu-ti recomand nici o pastila de slabit. in primul rand vointa!! Si cere sfatul unui nutritionist

oxiq83

acum 11 ani

cica e naturala acum oi vedea- ce sa fac daca nici prin dieta abea dau akolo ceva - imi trebe ceva tare si de aceea

Slim fit

acum 11 ani

iti recomand tratament cu ***.. eu am slabit cu el. Il poti cumpara de pe situl web www.***