tarate de psyllium pot lua?

Obezitatea

Postata de scumpilici cu 13 ani in urma.

am nascut de 3 luni si inca alaptez.pot lua aceste tarate?atat pt greutate cat si pt fata, ca m-am umplut de bube dupa ce am nascut, nu trec cu nimic si am zis sa incerc si cu asta. daca iau aceste tarate, e posibil sa afectez cu ceva calitatea sau cantitatea laptelui?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Nu prea vad ce legatura au taratele cu fatza, insa cel mai bine este sa il intrebi pe medicul tau ginecolog orice vrei sa adaugi in alimentatie, ca sa nu te trezesti cu probleme apoi.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

scumpilici

acum 13 ani

am citit pe un pliant de colon help, ca iti regleaza si tranzitul, chiar daca nu am probleme, si iti detoxifica organismul si deci automat ar trebui sa curete si din bube. asta ma gandeam eu, dar imi era frica sa nu afecteze laptele matern