slabire

Obezitatea

Postata de user 1986 cu 14 ani in urma.

as avea si eu o problema... am 163 cm inaltime si 67 kg. as vrea si eu o solutie venita din parte unui medic pentru a slabi. am incercat si cu pastile insa am pus dublu. eu oricum tin regim alimentar pentru ca am fost operata de pancreatita, insa am o problema cu dulciurile...am pus 10 kg intr-um an si jumatate..astept raspuns... va multumesc!

Raspunsuri (2)

Laura

acum 14 ani

Incearca sa iei suplimente cu crom si vei renunta de a mai manca dulce. Bafta!

murara

acum 14 ani

am o fff mare problema. M-am ingrasat in ultimii 2 ani 25 kg .Acum am 100 kg la 44 ani si 1.62 m. Va rog sa-mi dati un regim care a si avut efect , cum sa fac////