SFATURI NUTRITIONIST

Obezitatea

Postata de CLIMENA cu 13 ani in urma.

VREAU SA STIU CE ANALIZE DE SANGE TREBUIE SA FAC PENTRU NUTRITIONIST , CA SA POT INCEPE UN PROGRAM DE NUTRITIE CORECTA? SUNT SUPRAPONDERALA SI VREAU SA SLABESC CU AJUTORUL MEDICULUI.
VA MULTUMESC!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Pai mergeti la nutritionist si vedeti ce analize va cere!

Elena

acum 13 ani

mda.....numai ca exista o "problema"....la fiecare "vizita" la nutritionist se plateste consultatia....depinde de clinica.....eu ma duceam doar sa-mi vada analizele din 3 in 3 luni si ma taxa cu 50 si apoi cu 60 lei vizita.......stie ea de ce intreaba!
si..? am renuntat sa ma duc doar sa-mi spuna ...da e la fel...luati in continuare......ce ai luat si pana acum.....pe langa ca analizele nu ti le da pe reteta compensata si costa in jur de 100 ron......te intrebi la un moment dat - si pe buna dreptate - ce rost mai are sa-ti ia o gramada de bani din salariu???????