SFAT

Obezitatea

Postata de camy2011 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Va rog sa-mi dati un sfat legat de consumarea ceaiului ZEIN. Am inceput s-al consum de 2 saptamani numai seara inainte de culcare. S i de ceva timp dupa ce il beau in jur de o jumatate de ora imi apare o mancarime pe corp ( spate,piciore,fata).
Este posibil ca aceata mancarime sa fie de la ceai ?

o zi buna.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Da. Probabil sunteti alergica la una dintre plantele continute in ceai.

GeorgeSS

acum 12 ani

Incercati sa evitati consumul o perioada. In cazul in care nu mai apare alergia, as evita si as schimba pe altceva. Nu veti slabi de la un ceai. Procesul e mult mai complicat.