salut

Obezitatea

Postata de Stefan333 cu 7 ani in urma.

Buna ziua , am 15 ani , 117 kg , 1,77 cm si hipertensiune , nu mananc dulciuri mai deloc si de 3 saptamani sunt foarte obosit si este aproape insuportabil
nu stiu ce sa fac
astept raspuns
multumesc

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Iti recomand psihoterapie cognitiv-comportamentala si analize de sange (pe care cred ca, de fapt, le-ai facut) specifice la endocrinologie si cardiologie!
Daca doresti sa discutam, imi poti scrie la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata sau ma poti contacta la numarul afisat.
Toate cele bune!