rugaminte

Obezitatea

Postata de ollie cu 12 ani in urma.

Imi doresc foarte mult sa discut cu un medic nutritionist. Oare o dieta recomandata ma ajuta in lupta mea cu kilogramele? Imi doresc foarte mult sa am un echilibru alimentar, dar asta o pot face numai cu ajutorul unui nutritionist.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Atunci mergeti la unul!

ollie

acum 12 ani

Multumesc...

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Va recomand sa consultati un medic specialist in boli de nutritie, care va stabili un plan nutritional adecvat (regim alimentar). Va sfatuiesc sa asociati un plan de exercitii fizice sau sa practicati un sport.

ollie

acum 12 ani

Multumesc pentru sfat.