Pofta de mancare?

Obezitatea

Postata de Utilizator11556193410 cu 5 ani in urma.

Buna ziua
Ce pot lua sa Pot slăbii ? Am făcut analize endocrinologice nu am nimic
Imi vine sa mănânc încontinuu dulce noaptea as mânca orice
Am 1.57 si 78 de km după ce am nascut am rămas asa , retin si foarte multă apă
Credeti ca ma.r ajuta colon help?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diabetul-Zaharat/ce-inseamna-setea-excesiva-si-senzatia-de-foamei_16559

Utilizator11600107588

acum 3 ani

Nu cred ca își face vre.un medicament efectul în a slabi.... Doar ne ajuta... Eu am 1.69 și am 107 kg după a 2a sarcina ma chinui cu kg... Totul depinde de noi eu beau foarte multa cola... Dar în prima sarcina am slăbit cu s line sistem... Și m.am reținut de la suc și dulciuri. Multa sanatate