Pastile de slabit

Obezitatea

Postata de ANA 1950 cu 11 ani in urma.

Buna seara! Va rog frumos sa-mi spuneti daca medicamentul REGENON este eficient in cura de slabire si daca poate fi folosit la orice varsta. Multumesc pentru raspuns!

Raspunsuri (5)

Doctorulstietot

acum 11 ani

Este de dorit sa folosesti pastile de slabit. Daca ar fi eficiente si lipsite de risc toata lumea ar fi supla si sanatoasa . Cind slabesti trebie sa tii cont de anumite constante biologice ,de virsta , de anumite perimetre. slabirea se face sub indrare si control medical .

marinescu86

acum 11 ani

Toate pastilele de slabit functioneaza in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte. Spre exemplu pe mine m-au ajutat suplimentele Ultra Slim. Sun niste arzatoare de grasimi foarte eficiente si iti reduc si apetitu. In felul asta mananci mai putin si slabesti!

cristina3167

acum 10 ani

Pastile de slabit - http://bit.ly/18Ci4WI
Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.

recuerdo

acum 8 ani

fi amabila de unde ai cumparat ultra slim
[email protected]

Alina

acum 10 ani

Pe mine m-au ajutat sa mai dau jos din kilograme niste suplimente pe care le-am luat de pe www.ultra-slim.ro Produsele astea sunt facute din plante si nu genereaza efecte adverse (cel putin la mine nu s-au sesizat:)
Acum tin o dieta destul de echilibrata din care lipsesc grasimile si carbohidratii si in acelasi timp fac si exercitii fizice!