operatia de micsorare

Obezitatea

Postata de Lumy89 cu 13 ani in urma.

stie cineva cat costa operatia de micsorare a stomacului?

Raspunsuri (4)

Csara

acum 13 ani

La cea cu inel gastric te referi? Pai din cate stiu, operatia in sine costa in jur de 2-3000 Eur (in functie de clinica unde se face), iar inelul gastric in jur de 2000-2500 Eur.

dana0823

acum 13 ani

sunt mai multe operatii trebuie sa consulti un specialist costa in jur de 5 000 de euro depinde de operatie si de investigatii

Gina2786382

acum 13 ani

doamne eu ce n-as da sa ma stomacul mai mare , al meu este f mic , am 45 de kg , 170 cm si 28 de ani

carmaw

acum 13 ani

poti sa te ingrasi si dupa aceasta op
La sase luni apare pofta de mincare si daca nu esti riguroasa stomacul se dilata.
Deci... e naspa!