Obezitatea

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

as dori sa stiu in ce oras si in ce clinica se poate efectua ,costul interventiei,eu locuiesc in judetul timis,deoarece am acumulat kilograme multe in timpul sarcinii.

Raspunsuri (2)

Daniela Lavinia

acum 16 ani

buna claudia,
cam cat vrei sa slabesti?
te pot ajuta cu niste informatii pretioase.
adresa mea de mail este [email protected]

Daniela18479406

acum 16 ani

buna Claudia si eu sant in aceas situatie am 40 ani si o fetita de 3 ani m-am ingrasat 50 de kgam auzit ca in bucuresti la spitalul Sfantul Ioan se fac asemenea operatii si este un DR foarte bun se numeste Copaescu Catalin tel 334-50-75,334-51-90 si eu incerc sa iau legatura cu dansul daca stiu ceva iti scru pa