obezitate

Obezitatea

Postata de ION5998658 cu 11 ani in urma.

am si eu o fata de 18 aniu si are deja 100 de kg asta la o ianaltome de 1.60. as dorii sa stiu daca cineva imi poate stabilii un meniu ptr o saptamana cu mancare adegvata slabitului . ma enerveaza cad aud ca trebuie sa mananci nu stiu cate calorii sau chilocalorii sau cevade genul asta . spuneti frate direct daca poti luni manaci asta si asta marti asta si asta miercuri asta si asta etc ...... poti face si un gramaj daca e necesar . de exempl luni de dimineata manaci asta la pranz asta etc si tot asa ptr toata saptamana bineinteles ca saptamana viitoare va fi acelasi meniu dar prin rotatia zilelor . daca poate cineva sa-mi spuna sta s-o faca daca nu sa-mi spuna ce medic ar putea face asa ceva

Raspunsuri (2)

Informatii si diete

acum 11 ani

http://detoxifiere-deparazitare.ro/stiri/Despre_Nutritie/Alimente_care_ard_rapid_grasimile-443.html

http://detoxifiere-deparazitare.ro/stiri/Despre_Nutritie/O_dieta_eficienta-445.html

DrCliniPlus

acum 11 ani

Buna ziua,
Centrul Medical Cliniplus promoveaza in Romania cel mai performant program de management al greutatii corporale sub supraveghere medicala. Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la nr tel 0213151743 sau sa accesati site-ul nostru: www.cliniplus.ro