obezitate

Obezitatea

Postata de fefe48 cu 13 ani in urma.

buna seara....ce medicamente homeopate ajuta la scaderea greutatii...?...multumesc

Raspunsuri (2)

saci_solubili

acum 13 ani

Incercati sa folositi produse naturale care sa poata avea si rol de antioxidanti.
In acest sens va recomand cu caldura singura CAFEA 100% NATURALA din lume in amestec cu plante si condimente naturale
Numele ei : "Fitness - Antioxidant - Coffee" .
Continut : cafea Arabica 80% si Robusta 20% in amestec cu 16 plante si condimente naturale.Acestea sunt:Cardamon;Potocale dulci si amare;Ghimbir;Ceai verde;Curcuma;Scortisoara;Lemn dulce;Ginseng corean;Yerba mate;Chimen;Rodiola rosea;Menta dulce si salbatica;Anason verde si stelat;Cuisoare;Verbina;Coriandru

magdalenaradu

acum 13 ani

buna!unde pot sa gasesc aceasta cafea?la ce magazin?astept un raspuns pe adresa de mail [email protected]