intrebare

Obezitatea

Postata de caprioara25 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Am doi nepoti obezi,primul are 19 ani si 115 kg,ambii sunt f gurmanzi si crescuti de o bunica inconstienta care gateste f gras si concentrat si f multe dulciuri.Cel de 19 ani are trigliceridele de 3 ori mai mari decat normalul,este student si isi doreste f mult sa slabeasca,in special in cadrul unui spital/clinici cu ajutor specializat,macar o saptamana..Imi puteti recomanda un asemenea loc? Va multumesc anticipat,Leahu Camelia.

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Studentul beneficiaza de spitalizare si tratament gratuit intr-o Clinica de boli de nutritie si diabet din centrul universitar in care studiaza.