Dr sergiu balan ?

Obezitatea

Postata de Utilizator11585477071 cu 4 ani in urma.

Bună tuturor, ce părere aveți de domnul doctor Sergiu Balan? E din Republica Moldova.. Sa operat vreo cineva la el?

Raspunsuri (1)

Utilizator11639158242

acum 2 ani

Da e un doctor extraordinar ,dupa 3 ani inca ma consulta si imi da sfaturi.Are o echipa de anestezisti si asistente care stiu sa faca injectii fara sa simti mai nimic.Merge ti fara frica .Sa i dea Domnul sanatate.