Daca vrei o nutritie sanatoasa?

Obezitatea

Postata de semmy21 cu 10 ani in urma.

Salutare,
Am solutia cea mai buna pentru fiecare persoana, nu trebuie sa tii nici-o dieta nici sa te infometezi ci trebuie sa stii ce vrei si sa urmezi intocmai ce iti recomand eu.
Sunt Distribuitor Herbalife si iti pot recomanda un program foarte eficient, pentru a slabi si remodela corpul cu rezultate foarte bune.
Ma poti contacta pe e-mail [email protected]

Raspunsuri (2)

MARY12345

acum 10 ani

BUNA SEARA . AM LUAT SI EU HERBALIFE UN AN DE ZILE. AM SLABIT 23 KG APOI AM PUS LA LOC DUBLU

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai normal ca ai pus la loc daca nu ti-ai schimbat stilulk de viata si alimentatia.Ce crezi ca daca slabesti 23 de kg gata ai terminat?nu, pt ca daca continui sa mananci ca inainte e logic ca vei pune la loc, si fara sa faci miscare.Cel mai bine este sa ai o alimentatie sanatoasa si sa faci miscare ca sa iti mentii un metabolism activ si sa nu te ingrasi.Stiu ca o fi greu ac***a in vedere ca poate n-ai facut sport niciodata si nici nu oi fi mancat sanatos, dar daca ai vointa o sa vezi ca te vei obisnui si nu va mai fi greu.O sa-mi dai dreptate, multi oameni au zis la fel dupa ce au incercat.