Cura de slabire?

Obezitatea

Postata de Utilizator11589918234 cu 3 ani in urma.

Bună ziua. Am 49 ani, 3 copii si am hipotiroida. Nu am avut timp pentru mine niciodată. Lucrez f mult , static, ca sa imi întrețin familia. Sunt supraponderal. Doresc sa ma ajutati sa slăbesc minim 15 kg. Imi puteti recomanda un nutritionist bun? Sunt din Brasov. Va rog sa imi răspundeți pe adresa de mail ###. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/sfaturi-nutritionale-pentru-adulti-in-perioada-covid-19_18333