cum sa slabesc

Obezitatea

Postata de gabyy25 cu 13 ani in urma.

buna!mai inait vreeau sa va felicit pt.site azi am intrat pt.prima data si am primit raspuns mai repede decat ma asteptam.de 11 luni incerc sa slabesc si nu reusesc ,mentionesz ca am fost insarcinata si am luat in greutate 26 de kg.baietelul meu are deja 11 luni dar eu nu am reusit sa dau jos nimik ba chiar m-am mai ingrasat.ce dieta as putea sa tin .multumesc

Raspunsuri (3)

ina

acum 13 ani

Mai alaptati? Daca alaptati trebuie sa fiti atenta la dieta zilnica, daca ati intarcat copilul exista mai multe modalitati. In functie de raspuns va pot oferii mai multe detalii.

RKARMEN

acum 13 ani

Buna si eu am luat foarte multe Kg in timpul sarcinii.Am ramas cu 20kg dupa nastere si timp de 2 ani am alaptat.Nu am tinut nici un fel de dieta am mers foarte mult pe jos,in fiecare zi .In doi ani am slabit 22kg.

Marina

acum 13 ani

Nu lua de bune toate raspunsurile pe care le primesti. In general, persoanele care raspund aici, iti spun din proprie experienta, NU AU PREGATIRE DE SPECIALITATE. Nu toate sfaturile se potrivesc si deci nu toate trebuie urmate. Sunt si medici care raspund, numele lor este scris cu rosu. Raspuns personalizat, precis. poti obtine numai in urma consultatiei ''''in direct'''' de catre un medic. In problema slabitului, un nutritionist iti poate stabili meniul zilnic care sa te ajute. Exercitiile fizice sunt benefice. Succes.