Cum sa slăbesc ? Ajutor va rog

Obezitatea

Postata de MembruMobileApp1492109724 cu 7 ani in urma.

Am 16 ani 1,64m și 91 de kg și Nu știu cum sa slăbesc am încercat tot felul de diete și degeaba am făcut sport și tot degeaba va rog ajutor

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Iti recomad psihoterapie cognitiv-comportamentala! Cauta un psihoterapeut care sa iti inspire incredere si incepe lucrul!
Daca doresti sa discutam, ma poti contacta la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata sau la numarul de telefon afisat.
Toate cele bune!