cum pot sa slabesc?

Obezitatea

Postata de mihaela828 cu 14 ani in urma.

am 82 kg ,si a ramas cu ele dupa nastere,inca alaptez cemi recomandati sa incerc,vreau neaparat sa slabesc ca nu mai suport asa

Raspunsuri (2)

floryny

acum 14 ani

Incearca sa mananci mai multe mese reduse si fa-ti ceaiuri cu efect diuretic pentru a combate acumularea lichidelor in organism. Daca te simti in stare, poti incepe sa faci sport.

mihaela828

acum 14 ani

multumesc frumos Floryny pt sfatul tau,o sa incerc si cu mai multe mese si ceaiuri am inceput sa beau ,de sport nu prea am timp c alerg dintr-o parte in alta la munca stiii tu cum este afara.... multumesc inca o data