Crestere musculara

Obezitatea

Postata de Vasi954 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Am 16 ani, 1,85cm si 89kg. Ce produse alimentare mi-ati recomanda pentru a creste masa musculara? Nu doresc sa consum suplimente nutritive. Si daca puteti sa imi indicati si o dieta. Merg la sala de forta de cel putin 3 ori pe saptamana.
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

DEDE

acum 11 ani

oua,lapte,branza,carne sp***a de toate felurile,ciocolata,nuci,seminte etc