corp

Obezitatea

Postata de daniela_madalina04 cu 10 ani in urma.

nu cred ca am voie aceste pastie deoarece eu iau de la varsta de 14 un tratament adica topiramat si depachin pt. epilepsie. si nu am voie .

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

Cand si cum iau un tratament ? Vreau sa atrag atentia asupra faptului ca automedicatia, adica tratamentele pe care ti le decizi si ti le aplici singur, pentru ca asa ai auzit la altii, poate fi foarte periculoasa.Poate duce la complicatii extrem de severe . Va recomand sa nu luati decat tratamentele recomandate de medicii de specialitate dupa o consultatie prealabila si analizele medicale de laborator necesare. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )