ceai si tinctura pentru obezitate?

Obezitatea

Postata de beyby cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Am auzit cum ca tinctura si ceaiul pentru obezitate ar avea ca efect scaderea in greutate(7-9kg) in decurs de o luna. A folosit cineva aceste ceaiuri? si daca da, ce efecte ati avut ? sunt bune de ceva?
Multumesc!

Raspunsuri (14)

beyby

acum 12 ani

astept raspunsuri:(

stefanica

acum 12 ani

da am folosit eu,fara nici un rezultat,nu am slabit nici un gram si apoi sunt impotriva produselor care contin crusin

beyby

acum 12 ani

ai reusit intr-un final sa mai slabesti cu altceva?:(

beyby

acum 12 ani

ai reusit intr-un final sa mai slabesti cu altceva?:(

maria5371

acum 10 ani

Pastile de slabit -
http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=adc***aec
Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.

calin04

acum 11 ani

Da, ceaiul si tinctura pt. obezitate sunt bune.Il recomand pt. aceasta proble pe domnul Albut Remus, fitoterapeut.

Mihaela

acum 11 ani

Capsulele Slim Fit au efect garantat in procesul de eliminare a kilogramelor nedorite. Sora mea a slabit cu ele si vad ca nu a pus inapoi nimic... deci este eficient

ioana

acum 11 ani

eu am incercat ceaiul si tinctura impotriva obezitatii de la faunus plant si au dat rezultate foiarte bune. am slabit 7 kilograme intr-o luna. trebuie folosit cum scrie pe cutie, daca nu respecti nu slabesti

marynela

acum 10 ani

am incercat si eu ceaiul si tinctura pentru slabit de la faunus plant si si-au facut efectul. la mine nu s-au vazut rezultate decat dupa 2 saptamani, in primele doua saptamani nu am slabit decat 1 kilogram si dupa alte doua saptamani am dat jos 4 kg, deci am reusit sa slabesc 5 kg intro luna. sunt multumita

dee

acum 10 ani

buna eu am primit azi ceaiul si tinctura pentru obezitate si am baut o cana si pot sa spun ca nu are nici un gust scarbos asa cum au mentional altii...de obicei eu ceaiurile de care ar fi le beau neindulcite....si daca respecti indicatiile imposibil sa nu slabesti....acum vedem ce o sa fie sper sa pierd kg nedorite....va urez bafta si kg in minus...

DEEA

acum 9 ani

dee? ...si-a facut efectul tinctura?

yoa

acum 9 ani

am folosit si eu ceaiul si tinctura siluetus de la faunus plant si sunt multumita de rezultate

mi

acum 8 luni

am inceput si eu de azi 02 aug. cu ceaiul si tinctura. sper sa am ceva rezultate. va anunt dupa o saptamana cand ma cantaresc.

Utilizator11701512500

acum 4 luni

Salut, acum dupa 4 luni se vede ceva progres?