Cat sa dau jos si cum?

Obezitatea

Postata de danydany76 cu 9 ani in urma.

Am 18 ani,173cm,67 kg,cate kg ar trebui sa am sa fiu cat de cat zvelt,acum am inca grasime pe abodmen si pe piept asa putina si as vrea sa scap de ea...Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.va recomand ceaiul Silueta pefecta purificare si drenaj, 1 cana de ceai pe zi, timp de 3 saptamani.se continua cu capsulele Silueta perfecta controlul greutatii, 1-2 capsule de 3 ori pe zi, inainte de masa, timp de 1-2 luni.Se urmareste respectarea unei diete adecvate, fara grasimi animale,branzeturi grase, fara alimente cu conservanti, coloranti, fara prajeli.Se reduce consumul de dulciuri si se scoate din alimentatie zaharul alb, produsele zaharoase si de patiserie.Daca exista pofta de dulciuri se poate administra Daphne antidulce, 1 comprimat inainte de desert.
Se urmareste realizarea de exercitii fizice zilnic.