capsula din supa de varza

Obezitatea

Postata de amalia407 cu 12 ani in urma.

buna as dori sa stiu daca a incercat cineva capsula de slabit din supa de varza ,cica face minuni. Am 32 de ani ,1.64 si 76 de kg. As vrea sa slabesc vreo 15 kg si nu stiu ce sa mai fac . Am incercat tot ce se poate si vreau sa spun ca am probleme cu tiroida. Va rog daca stiti ceva sa-mi dati un sfat.

Raspunsuri (1)

batrinue

acum 12 ani

CAPSULE DIN SUPA DE VARZA .......o mare porcarie am luat eu 3 sapt. si nu am slabit nici macar un gram