buna seara

Obezitatea

Postata de virginy cu 13 ani in urma.

de ce m-am ingrasat dupa montarea steriletului,,,,,,,,,desi nu manac in exces?

Raspunsuri (3)

mikmok

acum 13 ani

Ar fi bine sa-ti faci analize, nu cred ca te-ai ingrasat pentru ca ai sterilet. Incearca sa mergi la o sala de fitness, sa faci inot, este singurul sport care alungeste muschiul si il face mai elegant. Incearca sa nu mananci dulciuri o prioada.

Csara

acum 13 ani

Sa fie vreun sterilet care elibereaza si hormoni...? Intreaba totusi medicul ginecolog daca aceasta varianta este posibila si in cazul tau...

Vio

acum 13 ani

Eu am avut 12 ani sterilet, si puteam manca oricat si orice si nu m-am ingrasat, iar de 1 an l-am scos si nu mi-am mai pus la indicatia medicului si m-am ingrasat 12 kg.CARE SA FIE CAUZA?