as dori mai multe informatii

Obezitatea

Postata de lavi.rafi cu 11 ani in urma.

buna ziua .va rog imi puteti raspunde la urmatoarele intrebari: as dori sa stiu daca pot face operatie de liposuctie la abdomen,coapte ,maini si picioare,in conditiile in care nu am fiere de 4 ani si am 1,62m si 72 kg.de asemenea am auzit ca in functie de kg la obezi se numeste altfel operatie.daca puteti as dori sa stiu si cat costa si unde se poate face aceasta operatie,cate zile trebuie sa stau in spital si daca pot sa fac sala si la cat timp dupa operatie.eu fac sala nu pot tine regim doar la paine am renuntat.mananc orice la orice ora,sunt fumatoare si beau mult suc si cafea.multumesc mult

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Fodor

acum 11 ani

Buna Ziua,
Datele privind greutatea si inaltimea d-voastra arata clar indicatia de liposuctiune. Prin aceasta procedura se elimina o cantitate importanta de grasime care nu se mai reface! Pentru detalii va rog sa accesati site-ul www.chirurgie-drfodor.ro
Cu stima,
Dr. Marius Fodor

maria cALIN

acum 9 ani

Buna ziua as dori sa imi raspundeti la niste Iintrebari am1,64 si 115kg as putea face aceasta opertie si cit costa si cit timp dureaza va mutumesc apreciez munca ce o faceti va multumesc