Vitamine si minerale

Oase si articulatii

Postata de Sabin17 cu 13 ani in urma.

Buna!De ceva timp am inceput sa simt o durere deasupra genunchiului usoara si cand stau jos sau pe pat daca il misc imi revin il pot forta nu am treaba cand fug nu ma doare dupaia ma doare dupa ce fac la sala 2 3 zile dupaia dar nui o durere mare putin .de anu trecut cand am inceput sa fac la sala dupa a3a sapt a inceput sa ma doara nam mai facut pana acum aproape un an nam mai fortat cu greutati nam prea avut treaba ma mai durea el rar seara cand ma puneam in pat dar dupa ce lucram sau faceam ceva in ziua aia dar rar ,acum am inceput de 3 luni sa fac nu simt asa durere ca anu trecut plus ca anu trecut nu ma incalzeam cum trebuie dar putin putin simt cand stau jos si cateodata foarte rar la dreptu asa toata rotula la stangu mai mult parte interioara spre articulatie .Miam facut niste analize de vreo 2 ani si aveam lipsa de fier si inca ceva nu mai stiu poate sa am si o lipsa de calciu ...dupa cum mia spus si doctoru stomatolog cand am fo la control la dinti mio zs ca am o lipsa de calciu ca mis sensibili dinti ce imi recomandati?Multumesc

Raspunsuri (1)

Sabin17

acum 13 ani

daca is in picioare sau umblu il fortez nam treaba cand stau la calculator sau pe pat cand nu fac miscare simt o usoara durere nu mam exprimat bine in primu coment ma scuzati:D