Usturime in genunchi

Oase si articulatii

Postata de Ioanam05 cu 9 ani in urma.

Buna seara.In urma cu 5 luni am suferit o interventie chirurgicala de meniscectomie .De vreo 3 saptamani a inceput sa ma usture genunchiul , sa mi se umfle, sa simt ca un lichid in genunchi si sa am dureri foarte mari care pot aparea si din senin si care pot tine si 5-6 ore .Mentionez ca in urma operatiei mi sa confirmat de medic chirurg ca am si probleme cu ligamentul incrucisat anterior.De la ce ar putea fi aceste lucruri?

Raspunsuri (2)

dr Petre Muresan

acum 9 ani

Consider ca cel mai bun si mai potrivit lucru ar fi sa luati legatura cu medicul care v-a operat.
El stie cel mai bine ce a facut in timpul interventiei.
Consider ca el va cunoaste cel mai bine cazul si va poate coordona noile investigatii pe care trebuie sa le faceti pentru rezolvarea problemei cu care va confruntati.
Cu stima:
dr Petre Muresan

Dr. Petre Muresan

acum 9 ani

Consider ca cel mai bun si mai potrivit lucru ar fi sa luati legatura cu medicul care v-a operat.
El stie cel mai bine ce a facut in timpul interventiei.
Consider ca el va cunoaste cel mai bine cazul si va poate coordona noile investigatii pe care trebuie sa le faceti pentru rezolvarea problemei cu care va confruntati.
Cu stima:
dr Petre Muresan