Unguent cu venin de vipera

Oase si articulatii

Postata de RODICA25116174 cu 15 ani in urma.

Buna ziua,
Va rog, imi poate spune cineva numele unui unguent cu venin de vipera care se gaseste de cumparat in Romania?

Multumesc.

Raspunsuri (12)

ramona ioana1

acum 15 ani

da ce face acest unguent?

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
Exista o crema impotriva ridurilor, pe baza de venin de vipera, care se numeste Synake dar din cate stiu nu se gaseste in Romania. Pretul ei este in jur de 70 de euro

Florian Alex

acum 15 ani

Eu stiu de o crema intr=o cutie rosie, nu stiu cum se numeste, care contine venin de vipera si care ar fi bun pentru problemele de oase sau articulatii. Daca acela este, poti sa ceri la farmacie pur si simplu, unguent cu venin de vipera. Atentie insa, ca are un grad de toxicitate care nu este bine suportat de oricine. Eu am fost insarcinata cand l-am folosit si apoi mi-a parut rau...

angelica1978289

acum 15 ani

Este o crema Viprosal se numeste. Se gaseste la ci care vin cu marfa prin bazare din Rep. Moldova. e in jur de 5-6 lei dar e foarte benefica

Ana-Maria

acum 12 ani

Eu folosesc Viprosal, e o crema pentru oase, nu impotriva ridurilor.

Alina

acum 12 ani

Buna Ana-Maria! Poti sa-mi spui si mie de unde,exact,ai cumparat crema si la ce pret!Multumesc!

Alina

acum 12 ani

Buna ziua!As dori sa stiu care este pretul unui tub. Multumesc!

romeo

acum 12 ani

In jur de 7 lei si se gaseste la moldoveni in piete.Foarte bun pentru dureri reumatice.

Costin

acum 11 ani

Pentru Marius: Fiti amabil, la ce pret vindeti tubul de viprosal?
Multumesc.

midaiu

acum 11 ani

nu dar se gaseste din belsug in ukraina

Luminita

acum 10 ani

VIPROSAL

catalin zamfir

acum 8 ani

VIPROSAL V