umflaturi sub piele pe oase

Oase si articulatii

Postata de jobyn cu 13 ani in urma.

Buna seara, in urma cu aproximativ 1 luna am observat la degetul mic o umflatura sub piele (ca si un os crescut) care, acum ma doare daca il apas. In urma cu 2 saptamani mi-a mai aparut inca o umflatura la degtul inelar tot asa. Inainte de a ma duce la doctor as vrea sa imi fap***adee despre ce ar putea fi. Multumesc!

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Ar putea fi multe, inclusiv guta. Medicul va va da un diagnostic.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Alina

acum 10 ani

Si eu am patit acelasi lucru, mi-a iesit o umflatura sub degetul mijlociu, sub piele, nu ma doare dact daca o apas si nu se vede cu ochiul liber ci doar se simte, e ca un os moale si parca o gropita dupa aceea, ca si cums-ar intrerupe osul.

Andrei

acum 8 ani

Ți -a trecut? Ce-ai luat sau ce-ai făcut