Umflatura pe Nas

Oase si articulatii

Postata de m0312 cu 11 ani in urma.

Buna! Am descoperit de cateva zile o mica umflatura pe osul nasului. Nu este vizibil dar se simte la atingere. De asemenea nu este nici dureros, doar efectiv nu cred ca l-am avut acolo pana acum. As dori sa stiu ce parere aveti, deoarece am citit multe lucruri pe internet (poate nu ar fi trebuit) si nu stiu daca ar trebui sau nu sa ma ingrijorez. Multumesc !

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cel mai bine este sa consultati medicul dermatolog. In urma examinarii va poate furniza informatiile si recomandarile adecvate.

m0312

acum 11 ani

Multumesc, apreciez!

Mary Jane

acum 11 ani

Poate ai un cos sub piele si te agiti degeaba