Umar dislocat

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1498753628 cu 6 ani in urma.

Buna ziua , ma numesc Madalin si am si eu o problema cu umarul stang , acum 3 luni l.am dislocat , am fost la urgenta si mi la tras la loc si mia pansat umarul cu tot cu mana si mi sa spus sa stau asa 3 saptamani , problema este ca dupa 3 luni de zile am fost la inot si a sarit iar , ce pot face sa nu se mai intample si sa pot face tot ce faceam si inainte , doctori mi.au spus cand am fost a doua oara ca ca tot o sa sara si se va ajunge la operatie .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Recomandare noastra este sa urmati sfatul medicului . Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/primul-ajutor-in-dislocarea-umarului_14389