tumora

Oase si articulatii

Postata de Bogdan246 cu 15 ani in urma.

Buna ziua ,am si eu o rugaminte ,stie cineva un medic mai bun chirurg ortoped la spitalul Grigore Alexandrescu din Bucuresti? Fetita mea are o tumoare la genunchi si trebuie sa o operez ,luni ma internez cu ea si asi vrea sa merg la un medic mai bun .Multumesc

Raspunsuri (2)

alexandru1086805

acum 15 ani

Eu am auzit despre performantele dlui dr. profesor Mihai Jianu de la Grigore Alexandrescu. Din experientele altor mamici.

maria206

acum un an

Ce ati facut cu fetita? la ce medic ati operat-o? si eu am probeleme asemanatoare cu baiatul meu?
va multumesc