talus valgus

Oase si articulatii

Postata de denisa ct cu 8 ani in urma.

buna ziua! am o fetita de 3 anisori , si as vrea sa o dau la dansuri insa are probleme cu piciorusele (poarta sustinatori plantari)! ar fi o piedica pentru dansuri?

Raspunsuri (2)

diana

acum 8 ani

Buna, fetita ta poate lua lectii de dansuri, daca isi doreste acest lucru , insa nu poate face dansuri de performanta.

denisa ct

acum 8 ani

de ce nu ar putea face.? i ar solicita prea mult membrele?(tendoanele )pff...