taietura

Oase si articulatii

Postata de rosuhome cu 12 ani in urma.

buna ziua. Am avut un accident de unde a rezultat o taietura destul de grava in zona gambei( intre muschiul gambei si calcai chiar la terminatia muschiului gambei) si destul de adinca si alta de 5-6 cm. fara a sectiona tendonul, dar cred ca am sectionat ceva vene si nervi. Simtome dupa aproape 2 saptamini :p***a piciorului o simt ca si cind ar fi umflata, dureri in firful degetelor si un fel de arsura cind ating cu mina zona adincita din centrul talpii, deabea dupa 2 saptamini am inceput sa pun piciorul in pamint. As dori sa intru in legatura cu un doctor ortoped care sa ma indrume.Mentionez ca sint din fetesti si aici nu avem ortopezi

Raspunsuri (6)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

rosuhome

acum 12 ani

din pacate nici un raspuns

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

rosuhome

acum 12 ani

am primit un mesaj gol de la d-nul ionescu, dc?

Mihaela22120678

acum 12 ani

Posibil sa fie atins un ram dintr-un nerv. Mergeti la un neurolog, daca aveti in Fetesti.
Multa sanatate!

rosuhome

acum 12 ani

da multumesc dar nici asa ceva nu avem, cred ca o sa merg direct la bucuresti