stern infundat

Oase si articulatii

Postata de cristimail cu 9 ani in urma.

buna ziua ma numesc cristi si am o problema din copilarie am sternul infundat si nu am facut niciodata un control cert este ca cu inaintarea in virsta a inceput sa ma supere mai tare obosesc si simt presiune pe inima vreau sa va intreb unde se poate face operatie si pina la ce virsta deoarece eu am 39 de ani si cred ca este tirziu

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 9 ani

Buna ziua!
Nu cred ca simptomele mentionate au legatura cu problema sternului, mai ales ca pana la 39 de ani nu ati avut probleme.
In orice caz, trebuie sa va adresati specialistului in Chirurgie toracica.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior