Spatele.

Oase si articulatii

Postata de Cra cu 10 ani in urma.

Buna, am fost la mare si am sarit in pat si m-am lovit la spate, in partea stanga, jos. Acum , dupa o luna si jumatate, cand ma aplec, ma apasa ceva acolo, o durere ca aceea, cand faci streching si esti incepator. Ce pot avea? De ce ma doare asa de tare?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa cnsultati medicul reumatolog ( sau internist) pentru examinare si efectuarea unei radiografii, mai ales daca durerea este persistenta, intensa si nu cedeaza la antiinflamatoare.