secul piciorului

Oase si articulatii

Postata de gigi18 cu 13 ani in urma.

am dureri mari in "secul unui picior" cand incep sa merg dar dupa cativa pasi trece si merg normal si mult. ma doare si cand apas. in urma cu multi ani am avut hernie de disc operata si acest picior era afectat.
exista vreo explicatie pentru sursa acestei dureri?

Raspunsuri (3)

gaidasandreea

acum 13 ani

Da uneori apar astfel de dureri dar cu cateva sedinte de laser se pot trata.Dr.Barbulescu este un medic pe care l am cunoscut personal si sigur poate rezolva aceasta problema.Rezolva si hernia de disc cu astfel de sedinte de laser,lucreaza intr-o clinica din Iancului si are aparate foarte performante.Multe persoane au scapat de la operatie cu astfel de sedinte si acum se simt foarte bine.Merita incercat macar sa vedeti cauza acestor dureri.021.252.35.35 Pt mai mult detalii.
Multa sanatate

gaidasandreea

acum 13 ani

Da uneori apar astfel de dureri dar cu cateva sedinte de laser se pot trata.Dr.Barbulescu este un medic pe care l am cunoscut personal si sigur poate rezolva aceasta problema.Rezolva si hernia de disc cu astfel de sedinte de laser,lucreaza intr-o clinica din Iancului si are aparate foarte performante.Multe persoane au scapat de la operatie cu astfel de sedinte si acum se simt foarte bine.Merita incercat macar sa vedeti cauza acestor dureri.021.252.35.35 Pt mai mult detalii.
Multa sanatate

gaidasandreea

acum 13 ani

Da uneori apar astfel de dureri dar cu cateva sedinte de laser se pot trata.Dr.Barbulescu este un medic pe care l am cunoscut personal si sigur poate rezolva aceasta problema.Rezolva si hernia de disc cu astfel de sedinte de laser,lucreaza intr-o clinica din Iancului si are aparate foarte performante.Multe persoane au scapat de la operatie cu astfel de sedinte si acum se simt foarte bine.Merita incercat macar sa vedeti cauza acestor dureri.021.252.35.35 Pt mai mult detalii.
Multa sanatate